Portfolio nabízených služeb

hale-akce-benelli-1536x928-2.jpg

MOTOCYKLY

Prozkoumejte široký výběr stylových a výkonných motorek, které splní vaše očekávání.

S vášní pro motocykly a špičkovým výběrem z nejnovějších modelů Vám garantujeme jedinečný zážitek z jízdy. Najděte svého ideálního společníka na silnici mezi našimi exkluzivními motorkami.

ELEKTRO-MOTO

Objevte revoluci v řízení s našimi špičkovými elektrickými motorkami. S nulovými emisemi a pohonným systémem nejnovější generace nabízíme udržitelný způsob jízdy. Vyberte si z naší široké škály modelů, které kombinují výkon, design a ekologické vlastnosti.

DIESELSERVIS

Jsme vybaveni špičkovou diagnostikou pro kontrolu a hledání závad vstřikovacích systémů. S těmito diagnostickými přístroji můžeme diagnostikovat nejen systém vstřikování, ale i kontrolovat jednotlivé prvky palivové soustavy, které přímo a nebo nepřímo s ovlivňují správný chod celého agregátu.

TAXAMETRY

Společnost HALE s.r.o. je již od roku 1992 výhradním distributorem taxametrů rakouské firmy Hale electronic GmbHa. Naše taxametry kombinují inovativní technologie s jednoduchým ovládáním, poskytují transparentní informace o nákladech a optimalizují spravedlivé účtování za přepravu.

TACHOgrafy

Vstupte do světa efektivního sledování s naší špičkovou řadou tachografů! Naše zařízení poskytují přesné a spolehlivé záznamy o čase jízdy, rychlosti a vzdálenosti, aby vám pomohly plánovat a monitorovat vaši cestu s maximální přesností. Získejte kontrolu nad svým podnikáním s našimi tachografy

AUTOSERVIS

V našem autoservise najdete kompletní nabídku servisních služeb. Dokážeme Vám kvalitně a rychle pomoci s řešením Vašich problémů. Nabízíme kompletní servis všech značek, zejména se specialujeme na značku FORD, u které jsme se staly autorizovaným servisem.

Naše značky

Naše servisní moto služby

Diagnostika motoru Texa Bike

s rozhraním Navigator TXT MULTIHUB , NAVIGATOR TXB Evolution a s Navigatorem NANO S

Seřízení vůlí ventilů motoru

výměna rozvodů a jiných mechanických oprav motoru

Pneuservis

demontáž/montáž kol, přezutí + vyvážení kol, po předchozí dohodě dodání pneu

Servisní prohlídky

výměna provozních kapalin, svíček, filtrů, řetězových sad, brzdových kotoučů a destiček, ložisek kol,krku řízení a dalších úkonů spojených se servisní prohlídkou

Montáž doplňků a příslušenství

přepravní boxy a brašny, přídavné osvětlení, vyhřívané rukojetí a dalších podobných doplňků

Prodej náhradních dílů a příslušenství

dodáváme všechny náhradní díly na značky, které prodáváme

Nejlepší a cenově dostupný Benelli 502C

Agresivní linie a výstřední duše, 502C je nový městský motocykl z „Casa del Leoncino“ určený pro ty, kteří chtějí na „ drzém a moderním motocyklu“ vyniknout v ulicích města stylem a elegancí.

Náš servisní team

Naši zaměstnanci jsou profesionálně vyškoleným týmem techniků a mechaniků, jejich školení probíhá například ve školícím středisku Ford Motor Company, kde jsou certifikováni.
V daných oborech jsou na špičce, a proto mohou zajišťovat služby na vysoké úrovni a kvality. 

Partneři

Co o nás říkají zákazníci

5/5
Výměna oleje s filtrem u Ford Transit Custom - hotovo za pouhou jednu hodinu! Nedávno provedena výměna všech vstřiků a seřízení, a výsledek je perfektní. Technici mají skvělý přístup k autu, a celkově jsem s jejich službami velmi spokojený. Tento servis vřele doporučuji, je mnohem lepší než ostatní autorizovaní zástupci Fordu.
jaroslav
zákazník
5/5
Kolega se tam byl zeptat na opravu auta a dlouho jsem nezažil takovou vstřícnost a profesionální přístup k časovým dispozicím zákazníka. Zhodnotili závadu a navrhli řešení spolu s odhadem délky opravy. Zároveň zdůraznili, že na opravu mají dostatek času a zákazník si může vybrat vhodný termín, kdy nebude auto nejvíce potřebovat, a nechat jej v servisu.
Martin
zákazník
5/5
Velice doporučuji Servis Ford Hale. Připravili náš vůz na technickou kontrolu (STK), provedli opravy, které byly nezbytné (v našem případě šlo o lištu), a cena byla v souladu s poskytnutou službou.
Alexandra
zákazník
Košík
Odběr novinek a akcí webu HALE, aby Vám nic neujelo.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK NA NAŠEM WEBU

Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany soukromí

Facebook Instagram
Pro zobrazení knížek, napište co hledáte
Domů
Menu
Obchod