O nás


Vážení zákazníci,
společnost HALE spol. s r.o. byla založena v roce 1991 se zaměřením na prodej a servis rakouských taxametrů HALE electronic a je do dnešní doby zástupcem výrobce HALE electronic pro Českou republiku.

Od roku 1993 se společnost stala výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku tehdejších tachografů VEEDER-ROOT. Později se tato společnost přejmenovala na TVI Europe a v současné době to jsou tachografy švédského výrobce Stoneridge electronics. Toto zastoupení trvá do současnosti.

V roce 1994 jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisem vozů Ford včetně prodeje náhradních dílů. V současné době zajišťujeme kvalitní autorizovaný servis značky Ford včetně možnosti oprav jakýchkoliv vozidel běžných značek provozovaných na našem trhu včetně dodávky náhradních dílů pro tyto vozidla.

V roce 1999 vznikl autorizovaný diesel servis Delphi, který se v následujících několika letech rozrostl o autorizovaný diesel servis značek Denso a Continental VDO a diesel servis Bosch. Pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro většinu vozidel všech značek.

V roce 2015 se společnost HALE začala zabývat prodejem, servisem skútrů a motocyklů Benelli, SYM a Keeway. Před dvěma lety přibrala značky sportovních motocyklů SWM a JJM.

Pro všechny zmíněné značky zajišťujeme záruční a po záruční servis včetně zajišťování náhradních dílů a jsme jedním z lídrů na českém trhu. Tento vývoj společnosti je proto stále provázen rozšiřováním a zkvalitňováním nabízených služeb.

Spokojenost zákazníků s nabízenými službami byla vždy a do budoucna bude hlavním cílem naší společnosti. Naši zaměstnanci jsou profesionálně vyškoleným týmem techniků a mechaniků, jejich školení probíhá například ve školícím středisku Ford Motor Company, kde jsou certifikováni. V daných oborech jsou na špičce, a proto mohou zajišťovat služby na vysoké úrovni a kvality. 

Naše společnost klade velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí, a proto jsme od roku 2020 rozšířili naše portfolio o elektro vozítka, elektro odrážedla a čtyřkolky.

Petr Marek
jednatel společnosti

Košík
Odběr novinek a akcí webu HALE, aby Vám nic neujelo.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK NA NAŠEM WEBU

Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany soukromí

Facebook Instagram
Pro zobrazení knížek, napište co hledáte
Domů
Menu
Obchod