Taxametry

Společnost HALE s.r.o. je již od roku 1992 výhradním distributorem taxametrů rakouské firmy  Hale electronic GmbH pro Českou Republiku.

První taxametr společnost Hale navrhla a vyrobila již roku 1977.

Rakouská firma Hale electronic nabízí kompletní sortiment zařízení a služeb pro taxislužby ve více než 40 zemích. Díky úzké spolupráci s firmou Daimler AG jsou dodávány produkty HALE přímo do německého automobilového průmyslu.

Kompaktní taxametr

HALE MCT-06

Kompaktní taxametr HALE MCT-06 překvapí svými miniaturními rozměry, velmi příznivou cenou a intuitivní obsluhou. 

Zrcátkový taxametr

HALE SPT-02

Zrcátkový taxametr HALE SPT-02 překonává nejvyšší nároky na design i kvalitu, které do té doby byly známé pouze ze zahraničí. Ve vypnutém stavu je taxametr neviditelný a navíc je díky sprárování s vozem při případném odcizení pro zloděje naprosto bezcenný.

Oba taxametry umožňují automatický výtisk měsíční uzávěrky, fiskální paměť vystačí na více jak 8 let každodenního provozu a tak šetří náklady s provozem v dlouhodobém horizontu. Oba taxametry jsou schválené v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát).

Miniaturní termotiskárna

HALE TPD-02

Miniaturní rychlá termo-tiskárnu HALE TPD-02 lze díky jejím rozměrům připevnit téměř kamkoliv, třeba do loketní opěrky. Tiskárna umožnuje přidat grafické logo nebo volitelný text např. s telefonním číslem.