Termotiskárna TDP-01

Miniaturní rychlá termo-tiskárnu HALE TPD-01 lze díky jejím rozměrům připevnit téměř kamkoliv, třeba do loketní opěrky. Tiskárna umožnuje přidat grafické logo nebo volitelný text např. s telefonním číslem.

  • Produktový list (pdf)
  • Metrologický posudek (pdf)
  • Typové schválení podle MID (pdf)
  • Prohlášení o shodě (pdf)
  • Osvědčení MD o technické způsobilosti (pdf)

Tiskárna je již nyní v souladu s budoucími automobilovými standardy a spotřebovává proud pouze během tisku, jinak se nachází ve spánkovém módu. Tiskárna komunikuje s taxametrem přes CAN bus rozhraní nebo přes RS232. Tiskárna je schopná tisknout grafické logo společnosti v rozlišení 300 dpi, lze měnit velikost písma, jeho šířku i styl. Uživatelsky lze přizpůsobit až 20 řádek textu po 28 znacích. Termopapír se speciálním povlakem odolává přes 10 let při správném skladování (-10°C – +70°C).

Taxametr je typově schválen v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát DE-09-MI007-PTB001 vydaným PTB) a je schválen posudkem ČMI 8012-ME-50051-10 z 25. března 2010.

Zrcátkové taxametry lze montovat do vozidel: Mercedes Benz, Opel, VW, Seat, Škoda, Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Mazda, Peugeot, Renault, Toyota a mnoho dalších viz. http://www.mirrortaximeter.info.