Taxametry HALE - budoucnost TAXI

 

Taxametry firmy Hale Electronics GmbH

Společnost HALE s.r.o. je již od roku 1992 výhradním distributorem taxametrů rakouské firmy  Hale electronic GmbH pro Českou a Slovenskou Republiku. Rakouská společnost Hale electronic již od roku 1977, kdy navrhla a vyrobila svůj první taxametr.

Nyní nabízí rakouská firma Hale electronic kompletní sortiment zařízení a služeb pro taxislužby ve více než 40 zemích. Díky úzké spolupráci s firmou Daimler AG jsou dodávány produkty HALE přímo do německého automobilového průmyslu.

Od března roku 2010 byly upraveny taxametry HALE, aby splňovaly podmínky české legislativy a poté byly uvedeny na český trh. Přestože taxametry HALE neobsahují tak oblíbené "nulítko / mazadlo" českých taxikářů, i tak slavíme úspěchy u taxi dispčinků, pro které je korektnost vůči zákazníkům a daňová povinnost vůči státu na prvním místě.

Kompaktní taxametr HALE MCT-06 překvapí svými miniaturními rozměry, velmi příznivou cenou a intuitivní obsluhou. 

Zrcátkový taxametr HALE SPT-02 překonává nejvyšší nároky na design i kvalitu, které do té doby byly známé pouze ze zahraničí. Ve vypnutém stavu je taxametr neviditelný a navíc je díky sprárování s vozem při případném odcizení pro zloděje naprosto bezcenný.

Oba taxametry umožňují automatický výtisk měsíční uzávěrky, fiskální paměť vystačí na více jak 8 let každodenního provozu a tak šetří náklady s provozem v dlouhodobém horizontu. Oba taxametry jsou schválené v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát).

Miniturní rychlá termo-tiskárnu HALE TPD-01 lze díky jejím rozměrům připěvnit témeř kamkoliv, třeba do loketní opěrky. Tiskárna umožnuje přidat grafické logo nebo volitelný text např. s telefonním číslem.

Univerzální sledovací zařízení PES umožňuje sledování polohy vozu přes GPS. Navíc dokáže přijímat z taxametru informae o každé účtence a proto můžete mít kompletní přehled o vaší flotile Taxi vozů.

 

 
 
 
 
 


Opravy automobilů na splátky
Novinka

Nabízíme financování opravy Vašeho vozu a nákupy dílů na splátky.

5.000 až 50.000 Kč
 
Kontaktujte nás  +420 777 303 303

Více informací ZDE!

Rychlé odkazy / Fast Downloads
 

EN DE NL RU FR