HALE, spol. s r.o.

 

Zrcátkový taxametr SPT-02

 

Zrcátkový taxametr SPT-02

Revoluce v taxislužbě. Jinak se ani nedá popsat nový zrcátkový taxametr HALE SPT-02.

Taxametr je plně integrován ve zpětném zrcátku a ve vypnutém stavu je neviditelný. Přípravu pro taxametr lze objednat přímo od výrobce vozu (tzv. TAXI paket). Zrcátko se automaticky stmívá podle okolního osvětlení, stejně tak jas počítadla taxametru je automaticky přizpůsobován okolním podmínkám. Jízdné je perfektně viditelné z každého místa ve voze.

Zrcátkový taxametr má sníženou spotřebu proudu, komunikuje s tiskárnou po CAN sběrnici, obsahuje 2 paměti pro tarify, které lze automaticky měnit na základě ujeté vzdálenosti, času, dne v týdnu, svátků, doby jízdy nebo podle změny rychlosti.

Fiskální paměť taxametru obsáhne minimálně 8 let denních agregovaných záznamů a pro měsíční reporty není nutné jezdit do servisu, automaticky se vytisknou ihned při prvním zapnutí taxametru následující měsíc. Taxametr může obsluhovat více řidičů najednou užitím systému CEY klíčů ale i bez nich.

Taxametr je typově schválen v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát DE-09-MI007-PTB001 vydaným PTB) a je schválen posudkem ČMI 8012-ME-50051-10 z 25. března 2010.

Zrcátkové taxametry lze montovat do vozidel: Mercedes Benz, Opel, VW, Seat, Škoda, Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Mazda, Peugeot, Renault, Toyota a mnoho dalších viz. http://www.mirrortaximeter.info.

Zrcátkový taxametr SPT-02 - produktový list (pdf)
Zrcátkový taxametr SPT-02 - metrologický posudek (pdf)
Zrcátkový taxametr SPT-02 - typové schválení podle MID (pdf)
Zrcátkový taxametr SPT-02 - prohlášení o shodě (pdf)
Zrcátkový taxametr SPT-02 - osvědčení MD o technické způsobilosti (pdf)

 
 
 
 
 


Opravy automobilů na splátky
Novinka

Nabízíme financování opravy Vašeho vozu a nákupy dílů na splátky.

5.000 až 50.000 Kč
 
Kontaktujte nás  +420 777 303 303

Více informací ZDE!

Rychlé odkazy / Fast Downloads
 

EN DE NL RU FR